^Hore

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

CB-PMR

RádioClub Pajštún

Počuli ste náš rozhovor so chalanmi z klubu Barbakan v 4 diely podcastu? (ak nie šup šup sem CBcast 4 diel).  Parafrázujúc bondovku jeden svet nestačí, by som napísal Jeden klub nestačí.

Funus a zároveň pôrod je skvelá úkážka kolobehu života. Najprv som mal podozrenie, že sme chalanov úplne namlsali, keďže majú na stránke sekciu podcast, ale ako vysvitlo propagujú ten náš. Za čo sme samo sebou vďačný. Veľa s toho čo odznelo v podcaste je teda už neaktuálne, takže sa môžete tešiť na ich návrat. Sme samozrejme zvedavý ako to uvarili a aké méty by chceli dosiahnuť. Chalani sú technici, čomu napovedá nieken názov, ale aj multiplatformová stránka (http://integrac.sk/) s parádnym CMS motorom pradúcim na pozadí. Je pekná, prehľadná a časom bude určite plná užitočných a  informácií. 

integracko.jpg

Jeden klub nestačí :-)

Hĺbková analýza členov mi prezradila, že minimálne v jednom smere nás toto mimino už prečúralo, a tým je pomer členiek v klube. Teda ak si niektorý chlapočlen nedal volačku napríklad Kvetka-:))) Klub sa nebráni ani prílivu nových tvárí. Prezentuje to sloganom, ktoré asi dali vymyslieť nejakej PR agenúre. "Pridaj sa k nám, letí nám to fajn!" Heslo dobré jak sviňa.

Integráč sa nezameriava výlučne na jedno pásmo. Aktivita klubu bude zrejme rozdelená na cébéčko, pémerko, ale aj na licencované pásma. Želáme novorodenemu klubu zdar na svete a veľa veľa úspešných hodnotení v súťažiach....hlavne nech sa umiestnia pod nami. ))) ale nie to bol vtip, kto nás pozná vie, že na tom nezáleží. Podstatný je duch alias HamSpirit, ktorý na Slovensku dostáva aj vďaka Integráču novú transfúziu ektoplazmy.

... ať vám to letí fajn.

=73=